Dodano: 2021-09-26, XXVI Niedziela Zwykła - 26.09.2021 r.

XXVI Niedziela Zwykła  – 26.09.2021r.

Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary na nasze prace remontowe w kościele. Dziękuję też za modlitwę i duchowe wsparcie, o którym nie powinniśmy zapominać! Tak że serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary zbierane co środę podczas Nowenny do M.B.N.Pomocy. W najbliższych dniach rozpocznie się aktualizacja grobów i zdjęć pomników na cmentarzu.

Kościół dziś obchodzi Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży będzie w piątek 01.10.

- od g.15.00 do 16.00 dla dzieci z wiosek,

- od g.16.00 do 17.00 dla dzieci z Kębłowa.

Msza św. z nabożeństwem do Najśw. Serca Pana Jezusa w piątek o g. 8.00.

Także w piątek rozpoczyna się październik – miesiąc różańca św. W naszej Parafii nabożeństwa różańcowe odbywać się będą:

- Dla dzieci – poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o g. 17.00;

- Dla młodzieży i dorosłych: w środy i w soboty przed wieczorną mszą, a więc o g. 17.30,

w pozostałe dni o g. 18.00 między pierwszą, a drugą mszą św. Z tej racji w październiku w te dni msza św. która ma być o 18.00 będzie zawsze po różańcu. W niedzielę różaniec po mszy św. o g. 11.00.

Bardzo serdecznie zachęcam do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych. Kiedy nie mogę przybyć do kościoła na różaniec, zachęcam do indywidualnego odmawiania tej modlitwy, czy też we wspólnocie na wiosce, jeżeli są takie możliwości.

UWAGA! Dzieci I-Komunijnych!

Uroczyste poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom kl.III będzie w niedzielę 03.10. na mszy św. o g.11.00.

UWAGA Narzeczeni!

Katecheza przed małżeńska dla narzeczonych odbędzie się w Farze Wolsztyńskiej w dn. 27.09.-01.10.2021r. – początek w pierwszy dzień o g.19.00.

W środę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek 1.10. wspominamy św. Teresę do Dzieciątka Jezus, a w sobotę 2.10. św. Aniołów Stróżów.

Chciałbym też przypomnieć i poinformować, że cały czas jestem gotowy do odwiedzin chorych którzy pragną w domu przystąpić do sakramentów św. Ze względu na trwającą pandemię proszę o indywidulany kontach w celu umówienia się.

Przewodnik Katolicki i inne czasopisma - do nabycia na stoliczka pod chórem.