Dodano: 2021-06-12, XI Niedziela Zwykła - 13.06.2021r.

XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021r.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim za wspólne przeżycie oktawy Bożego Ciała. i uczczenia Najśw. Serca Pana Jezusa, w 100 rocznicę zwierzenia Polski Sercu Jezusowemu, a także za tak liczny udział i zaangażowanie! „Bóg zapłać”

Dziś o g.11.00 będzie uroczysta msza św. z okazji  45-lecia ZPiT Kębłowo. Koncert jubileuszowy Zespołu odbędzie się 25.06. Serdecznie zapraszam!

Dziś także przed kościołem czerwcowa zbiórka ofiar na KUL i PWT.

Uwaga kandydaci do Bierzmowania.

Kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania będzie we wtorek po wieczornej mszy św. Młodzież zapraszam na mszę św. a potem spotkanie. Obowiązkowa obecność wszystkich kandydatów.

Katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych odbędzie się w dniach: 28.06.-02.07.2021 r. w Farze Wolsztyńskiej.

W związku z tym, że kolejne obostrzenia sanitarne są luzowane, biskupi podjęli decyzję o odwołaniu dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej mszy św. spowodowanych covid 19 od 20 czerwca br.

Cały czas zachęcam, by po tym długim czasie ograniczeń, skorzystać z sakramentów świętych, zwłaszcza ze spowiedzi i komunii św. Może warto przyjść sobie w tygodniu na modlitwę do kościoła, czy nabożeństwo czerwcowe; odnowić na żywo swoją relację i przyjaźń z Panem Bogiem.

Na bieżąco można zamawiać msze św. i przypominam, żeby odpowiednio wcześniej podać treść intencji, jeżeli była tylko rezerwacja.

Przewodnik Katolicki, nr Miłujcie się i czasopisma religijne - do nabycia na stoliczku pod chórem.