Dodano: 2020-01-25, III Niedziela Zwykła - 26.01.2020

III Niedziela Zwykła – 26.01.2020r.

Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary na nasze prace remontowe w kościele. Dziękuję też za modlitwę i duchowe wsparcie, o którym nie powinniśmy zapominać!

W przyszłą niedzielę 2.02. przypada uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o g. 8.00, 9.30 i 11.00 połączone z poświęceniem i zapaleniem świec gromnicznych. Proszę o przyniesienie świec na mszę św. proszę je jak zawsze zabezpieczyć, by nie pokapać woskiem ławek i posadzki. W uroczystość Ofiarowania Pańskiego Kościół obchodzi Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Jest to święto wszystkich zgromadzeń zakonnych. Podobnie jak w ub. latach szczególnie będziemy się modlili w ich intencji, oraz o nowe i liczne powołania zakonne, a przed kościołem zbierać będziemy ofiary na zakony kontemplacyjne.

W tym dniu 2.02. dzieci kl. III – będą miały uroczyste wyznanie wiary, wraz z poświęceniem i zapaleniem świec chrzcielnych, na mszy św. o g.11.00. Proszę o obecność wszystkich dzieci i rodziców.

Rozpoczynają się zimowe ferie dla dzieci i młodzieży. Życzę wszystkim dzieciom, młodzieży, nauczycielom, wychowawcom i rodzicom spokojnego i bezpiecznego zimowego odpoczynku. Niech odpoczynek i radość tych dni będzie także wychwalaniem Pana Boga.

Przewodnik Katolicki, oraz czasopisma religijne - do nabycia pod chórem na stoliczku.

W tym tygodniu msze św. jeszcze o g. 8.00.

Po przerwie dalszy ciąg kolędy … Plan wywieszony w gablotce!

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w różańcu, mszy św. i pogrzebie mojej mamy Zofii Kruś. Dziękuję także za wszystkie modlitwy, zamówione msze św. i o tą modlitwę za zmarłych moich rodziców i za mnie bardzo proszę. „Bóg zapłać”